Struktūra

Alytaus regionas:
1. Alytaus dailiųjų amatų mokykla
2. Alytaus profesinio rengimo centras
3. VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokykla
4. Druskininkų amatų mokykla
5. Simno žemės ūkio mokykla
6. Varėnos technologijos ir verslo mokykla
7. Marijampolės profesinio rengimo centras
8. Aukštadvario žemės ūkio mokykla
9. Veisiejų technologijos ir verslo mokykla

 

Kauno regionas:
1. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras
2. Jonavos politechnikos mokykla
3. Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla
4. VšĮ Kauno informacinių technologijų mokykla
5. Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras
6. VšĮ Kauno technikos profesinio mokymo centras
7. Kauno taikomosios dailės mokykla
8. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras
9. VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla
10. Vilkijos žemės ūkio mokykla
11. Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla
12. Kėdainių profesinio rengimo centras

 

Klaipėdos regionas:
1. Klaipėdos laivininkų mokykla
2. Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla
3. Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla
4. Klaipėdos technologijų mokymo centras 
5. Klaipėdos turizmo mokykla
6. Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras
7. Tauragės profesinio rengimo centras
8. Šilutės žemės ūkio mokykla
9. Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykla

 

Panevėžio regionas:
1. Panevėžio profesinio rengimo centras
2. Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
3. Kupiškio technologijos ir verslo mokykla
4. Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinė mokykla
5. Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla
6. Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykla

 

Šiaulių regionas:
1. Šiaulių profesinio rengimo centras
2. Kuršėnų politechnikos mokykla
3. Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras
4. Joniškio žemės ūkio mokykla
5. Žeimelio žemės ūkio mokykla
6. Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

 

Telšių regionas:
1. VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras
2. Mažeikių politechnikos mokykla
3. VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokykla
4. Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokykla
5. Plungės technologijų ir verslo mokykla
6. VšĮ Kelmės profesinio rengimo centras

 

Utenos regionas:
1. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras
2. Švenčionių profesinio rengimo centras
3. Utenos regioninis profesinio mokymo centras
4. Zarasų žemės ūkio mokykla
5. Alantos technologijos ir verslo mokykla
6. Anykščių technologijos mokykla
7. Ukmergės technologijų ir verslo mokykla

 

Vilniaus regionas:
1. Vilniaus statybininkų rengimo centras
2. Elektrėnų profesinio mokymo centras
3. Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla
4. Vilniaus komunalinių paslaugų mokykla
5. Vilniaus technologijų mokymo ir reabilitacijos centras
6. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras
7. Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla
8. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras
9. Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla
10. Dieveniškių technologijų ir verslo mokykla
11. Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla

Adresas:Geležinio Vilko g.16, LT-03163 Vilnius , Telefonas: (8 5) 261 8524 Faksas:(8 5) 261 8524 ,El.Paštas: lpmasociacija@gmail.com ,Įk. 191361972
Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacija. 2012